Ons team

Maak kennis met ons team van specialisten:

Emiel Vaarhorst
Directie, assurantieadviseur
053-4861223
e.vaarhorst@debedrijfsverzekeraar.nl

Dick Geisink
Directie, assurantie- en pensioenadviseur
053-4861223
d.geisink@debedrijfsverzekeraar.nl

Erwin Scholten
Directie, assurantieadviseur
053-4861223
e.scholten@debedrijfsverzekeraar.nl

Bernadette Westenbroek
Pensioenadviseur: MPLA
053-4861223
b.westenbroek@debedrijfsverzekeraar.nl

Karin Gerritsen
Schadebehandelaar
053-4861223
k.gerritsen@debedrijfsverzekeraar.nl

Evelyn Bouwhuis
Assurantieadviseur, relatiebeheer
053-4861223
e.bouwhuis@debedrijfsverzekeraar.nl

Karin Rouweler
Assurantieadviseur, relatiebeheer
053-4861223
k.rouweler@debedrijfsverzekeraar.nl

Kristel Meerman
Assurantieadviseur, relatiebeheer
053-4861223
k.meerman@debedrijfsverzekeraar.nl

Margo Alberts
Assurantieadviseur, relatiebeheer
053-4861223
m.alberts@debedrijfsverzekeraar.nl

Maarten Vriesema
Assurantieadviseur, relatiebeheer
053-4861223
m.vriesema@debedrijfsverzekeraar.nl

Heeft u een vraag?

Wij staan voor u klaar!

 

Of bel ons: 053-4861223

reCAPTCHA is required.